[ home] - [ video ] - [ lojra ] - [ vicatė ] - [ magicland ] - [ about me ] - [ e-mail ] - [ arkiva ]

       
 

prishtina

  Vesli Klarki, James Rubini, Antonio Banderas, Petriti, Vjollca, Besimi etj.

 

 

montazhat

6 faqe me fotografi nga interneti, dhe diqka tė xeninit

 last update:

04.03.2005

 

diskusionet

xenini (dhe ekipa) tu polemizu me shkijet - ma e reja 25 shtator

 shtator 2005

 

mahalla boshnjakve

vicat bosancave, disa kangė t`smuta, ditari Mujes, fotografi etj.

 bosnian hotline,El Kondor pada

 

biznis

AKM-ja ju kshillon, lidhje me biznisin Kosovar

 

 

pikado

luani pikado-xix

 

 

infarkt letra

studentja po shkruan leter

 

 

wc

vendi ku e kaloni shumicen e jetes juaj

 

 

pordhat

karakteret e njerzve, sipas pordhave qė i leshojin nė atmosfer

 

 

lindja

fotografit nga promovimi CD-s, rok grupit

 

 

Universiteti basket

fotografit dhe rezultatet ekipit cilja na ka pėrfaqėsu nė Evropė - sivjet u perjashtu nga liga se e kan nji t`keqe - jan nga KOSOVA - UNMIK

 ka qen shum bukur pėr me zgjat ma shum

 

fjalet e fundit

pas ketyne, ska mo text

 

 

ditari

ditari grus, dhe i burrit

 
 

super star

video klipi i yllit botror, pa cilin s`mund tė rini(si femrat, si mashkujt)

 
 

mashkull - femen

A, ma mir me qen, qika babit, a pshurani i mamit?

 
 

privat

video inqizimet nga turneu i parė nė Golf nė Kosovė, dhe futboll te vogel nė Batllavė

 
 

basket pa pare

video inqizime nga salla "Hasan Prishtina"

 
 

galeria arteve

pasi qė nuk po shkoni, xenini shkoj pėr juve

 
 

trafiku

siguria nė komunikacion

SLOW DOWN

last update

29.10.2005

 

zoom

forca e zoomit - inqizimi prej satelitit

EXKLUZIVISHT-Prishtina prej aeroplanit

 

nepal

udhėpėrshkrimi nga Nepali i Vėrshim Hatipit

avanturat e shiptarit

 

policja Minire

rubrik e re me Aventurat e Minire polices (personazhi fiktiv ne emisionin e humorit ne RADIO PLUS)

last update

15.09.2004

 

airline

dallimi ndermjet Kosova dhe American aerlines

real one player

 

caffe papillon

kur nuk keni koh me shku me pi njė kafe, raki, lang, me hanger pizza, ose sendviq, me u njoftu me dikon, me nejt palidhje ose me lidhje, atėhere vizitojeni kėt faqe

 
 

parizi

prej Parizit n`xenini

08.12.2004

 

gocat dhe djemt

njerzit t`kallt pėr njoni tjetrin

FORUM

 

testoje veten

krejt po e qėllojke

 
 

montazha nga shqipria

montazha te punuara nė Shqipri

 
 

zgjedhjet 2004

ēka nuk dijin 18 vjeqaret

 
 

letra prej Kanade

vllau vllaut prej Kanade

 
 

prishtina sot - dje - live

under construction ėshtė - por hini kqyrni pak

03.01.2006

 

fjalori i Gjakoves

nese shkoni n`Gjakovė, shtypeni ket fjalor, nese doni me u marr vesh me gjakovalit

28.12.2005

 

pavarsija

qysh ka me ardh pavarsija

12.05.2006

 

varrimi i Rugoves

si e pash unė, varrimin e Rugoves

31.01.2006

 

bajat

kur nuk ki ēka me bo

 
       

 

kthehu mbrapa ngadalė

 Counter