www.xenini.com
kėt, smund ta lixoni nė gazet, as ta shihni nė TV, as ta bleni nė trafik
Nė ket faqe, mund ti shihni shoket e Xeninit, me ftyra eminente te jetes politike, kulturore, sportive etj. botnore.                                        

         

Per ata qe nuk e dijin qe ka pas Prishtina lum, qe fotografija e Prishtines ne vitin

19?? 

Paguaj pėr rezultat - po mere

Diqka mu ka bo kompleks, qeky uji.

Kliko, e aja ritet.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lek Myha si gazetar nė Qikago me Pipenin.

Lek Myha me Billin

Lek Myha me Chandlerin

Lek Dukagjini (artisti nga Berlini) dhuron librat"Ich denke oft an Krieg" me motive nga lufta nė Kosovė.

Balldėska e Xeninit me Antonio Banderas dhe Eilean

Burimi trener - Ariani fudballer

Blera dhe Izeti ne Londer e jo nė Prishtinė

Vesli Klark me Petritin dhe tjer shiptar nga U.S.Office

James Rubin me Besimin nė Ferizaj

Besimi me senatorin e Texasit

Angelina Jolie me Luanin nė Prishtinė

Ahmeti me Fatosin nė Londer

Beka me motrat Goxhuli

No comment

Pankartat e demonstratave

 

Kosova "B" pėrpara

              Kosova "B" tash

         

           Kosova "B" sė shpejti

          

                Kosova "A" pėrpara
 

         kliko nė foto, pėr zgjerim

                                                                                              design by xenini
Counter