www.xenini.com

[ home] - [ video ] - [ lojra ] - [ vicatė ] - [ magicland ] - [ about me ] - [muzikė] - [zoom] - [ minirja ] - [ e-mail ]

 

  

Per mi kqyr disa prej kėtyne seneve, ju nevojitet Flash playeri, cilin mund ta downlodoni nėse klikoni kėtu

Horoscop

Kqyreni horoskopin e juaj

 

Zanat interesant

Pordhat, guksimat, fishkėllimat etj.

 

Fuck you

Treguesi e bon dukjen si gishti mesem

 

Viagra

Treguesi ritet

 

Nevojat e femres

Prezentimi ne Power Point-xix sen

 

Milijunash

Kuizi "A deshironi mu bo milioner"- nė gjuhen kroate. Provoni dijenin e juaj.

 

Flip

E kthen dritaren mrapsht

 

Surprise

Ju fshin krejt senet prej hard diskut

221 kb

Unlock

Ky i fshin tuto kompleto

895 kb

Gitaristi

Nė desktop ju del nji gitarist

468 kb

Monitorat

Ju qelen shum monitora me nji vend 30 kb zip

Guksima

Gukson kompjuteri

167 kb zip

Dėbora

Ju bjen bora nė monitor

21 kb zip

Iluzioni

Mashtrimi i Koperfilldit

 

Ndreqja ftyres

Mund ta ndėroni ftyren

107 kb zip

Ora erotike

Ndoshta skeni or

174 kb zip

Orgazmat

Dallimet nė knaqėsi.mashkull -femen

1 kb zip

Kalendari erotik

Kalendari nė power point-vetem pėr ata mbi 28

930 kb

Nderprersi rrymes

Nė kand tė kompjuterit lajmrohet nji nderprers pėr mi nal kompjuterin.

89 kb zip

Pėr ata me tė v....

Shum sen i mir, nė Flash

    80 kb

Kontrolla marimit te femive

 Metoda shum efektive nė Flash

    103 kb

Ghost

Kqyreni me vemendje fotografin, a po e shihni fantazmėn - Flash

    81 kb

Konkursi pėr sekretareshė

Shum konkurs i mir, nėr 18 vjet - Flash

    349 kb

Sue all the world

Hit kanga, me nji verzion tjeter - xix- Flash

    1265 kb

WC

Qysh duhet tė silleni nė WC-n e mashkujve - xix - Flash

    205 kb

Silikon test

Provojeni vehten, nė ket test - a mund ti dalloni sillikonat prej origjinaleve - xix

    423 kb

Mashkull ose femen

 Provojeni vehten, nė ket test -sa mendoni qė mund ti dalloini mashkujt prej femrave - xix

    215 kb

Knaqėsitė internacionale

Qysh e perjetojin orgazmin nė Gjermani, Suedi, Australi, etj... - Flash

    425 kb

X- RAY

 Qysh duket Bushi nė rentgen

   44 kb

PIJANECI

Pėr allkoholliqar

  225 kb

SAJAD AL

Kėnga Pakistaneze, vlen mi pa dhe mi ndigju

  540 kb

DRUNK

Provo mi nxon birrat

  95 kb

PAMELA

Shkoj Pamella, erdh Britny

  154 kb

SYZAT

bleni syzat specijale prej magjupit

  411 kb

PUNA

qysh punohet neper zyre tona

  256 kb

MLEDHJA

mledhjet e AKM-s

  305 kb

MONOLOGU

Italijani po fol Anglisht - audio

  290 kb

STRATEGJIJA

qysh me ja ngjit - prezentimi nė PowerPoint

  146 kb (e marne me e-mail)

KALENDARI PĖR 2004

kalendari erotik, krejt ndryshe se aj nelt - vlen mi pa

  420 kb

MILKA LIVE

kqyrni qysh duken Milkat -prezentimi nė PowerPoint

  530 kb

RROGA

a jeni te knaqeni me rrogen e juaj - PowerPoint

  20 kb

LUMTURIJA

qka i nevojitet femrave pė me qen te lumtura - PowerPoint

  390 kb

AMAZING FOTO

fotografit natyres quditshme - PowerPoint

   540 kb

ONLY IN KOSOVA...

secili shtet e ka ka nji karakteristik - PowerPoint

  650 kb

JENIFER LOPEZI

qka i bona Jeniferit - PowerPoint

  550 kb

ANGELINA JOLLY

e honger edhe Angelina - PowerPoint

 470 kb

QUDIRAT VIAGRES

mundėsit e viagres

 370 kb

MAUSI MANGUP

mausi nuk ndigjon

 6 kb
RIQKE MONA LIZEN

    me pullen space ja sheh

  40 kb

RECIKLIMI BIRRES

propozimi pėr pivopijat, ju del ma lirė

 115 kb

MENY VITIT TĖ RI

njani prej propozimeve - mos qel nėr 18 vjet

330 kb

DRITARET

nėse s`keni mjaft dritare

290 kb

RESTORANI KINEZ

prezentimi nė Flash

1100 kb

MASHKUJT

pse jena krejt tė njejt - Flash

480 kb

CICOJKAT

koncentrohuni mirė

280 kb

GJUETARI

nėse te nxan, marove

350 kb

BREZOVICA 2004

prezentimi bukuroshes nė Power Point

1650 kb

SCREENSAVER

instaloje kėt, shum xix, ki me flejt si kingj

780 kb

KURSORI XIX

vetem pėr mashkuj mbi 16 vjet

 

VIZATIMET NE KAFSHĖ

pėr adhuruest tė fotografive interesant

580 kb

MANDARINAT

kliko sa ma shpejt, me pa qka ka pas mandarinave

290 kb

MOLLAT

kliko sa ma shpejt, me pa qka ka pas mollave

190 kb

ONROP

shum e qart, shum zanzi - vlen mi pa

780 kb

KALKULATOR

shum sen praktik pėr llogari

 

SUPPAMAN

del Supermeni nė desktop

190 kb

PRESSCOT

nervoz kur jeni mundeni me luajt me VO

215 kb

CORONA

Prezentimi nė Flash birres CORONA

570 kb

DJ

Mix pėr dy sene shum tė rėndėsishme

615 kb

BEER

kėnga xix pėr "pivė"punume n`Flash

1290 kb

KUNG FU

kung fu nė zyre - Flash

480 kb

EMINEM

Eminemi ndryshe - Flash

1600 kb    (08.05.2004)

KUAJT

klikoni n`kali dhe boni muzik - shum nice - Flash

145 kb       (09.05.2004)

"RUKIJA"

femnat kėto nuk munden kurrė

56 kb       (10.05.2004)

PREVENTIVA

film edukativ - Flash

170kb      (14.05.2004)

DUHANI

film interesant - Flash

1.62 Mb   (18.05.2004)

ANGLISHTJA

mėsoni fjalen ..... - Flash

395 kb   (08.09.2004)

MESHAJ

me klikim levize .... - Flash

20 kb   (15.09.2004)

QELLOJA

test i hatashem kurė ja teproni me raki - Flash

62 kb    (17.09.2004)

QELLOJA 2

fazoni o, mos mi pshur patikat - Flash

390 kb   (21.09.2004)

STEEL LOVING YOU

evergrin kėnga

310 kb

FTYRA

mundesh me luajt me ftyr

 

BRUCE LEE

pėr ata qė nuk munden me e harru

1.40 Mb   (08.12.2004)

PIJANECI

sa mundeni mu majt drejt - xix

260 kb      (09.12.2004)

DALLIMET

gjej 3 dallime ndermjet ketyre dy fotografive

leshoje zanin se muzika mirė

EU - ITALIA

dallimet Evrop - Itali

2.8 Mb     (18.01.2005)

PIKADO - QYTETET

me pikado provoni dijenin e juaj - xix

 

XIGLIMA

shtine me kesh

3.5 Mb       (22.02.2005)

GOOGLE

googli mrapsht

 

ONLY UNMIK

prezentimi parkimit kereve t`UNMIK-ut

1850 kb        (28.02.2005)

BLLOK MESENGERIT

pėr mesengerasha

 1.6 Mb         (22.03.2005)

SPO DI QKA ME SHKRUJT

shpertheni ballonat - sen shum i smut

161 kb          (29.03.2005)

REGULLAT E KOMUNIKACIONIT

qysh duhet, dhe qysh nuk duhet

1.10 Mb         (28.07.2005)

RAMJA BUSHIT

me klikim, mundesh me i ndihmu

30 kb              (20.08.2005)

10 VJET PAS

qysh kanė mu duk disa persona pas 10 vite

390 kb           (17.09.2005)

SHBA

mėso, cilat janė Shtetet e Bashkuara tė Amerikes

76.kb             (25.11.2005)

KOMPJUTERI

shumė sen i mir - mundeni me prish dhe me ndreq kompjuterin

638 kb            (04.12.2005)

EVROPA

mėso poziten e shteteve tė Evropes

297 kb            (15.01.2006)

FEMRAT

shko me maus mbi femra

                        (26.03.2006)

TOKA

forca e satelitit dhe googllit

                        (26.03.2006)

MARSI

mundesh me shetit ne Mars

            (26.03.2006)

BIOLLOGJI

edhe lojė edhe edukim - xix sen

                         (28.03.2006)

PIKAT

lidhi pikat sa mė shpejt - leshoja zanin

                         (01.04.2006)

RIĒKE ....

mundesh me kqyr ne dekollte, por nuk bon me te pa motra e shokit mė tė ngusht

796 kb              (03.06.2006)

AL GORE

prezentimi i Al Gorit: E vėrteta e pakėndshme

                          (25.03.2007)

MIQĖSIA

Asociacioni i Mjekeve Familjar te Kosoves

                          (25.03.2007)

QETĖSIA

Per tu qetesuar

                           (25.03.2007)

PRISHE WEBIN

ne "target" shkruaje adresen e webit dhe mandej mundesh me ja fshi krejt germat, me ru, me fundos, me ..... xix sen

(26.03.2007)

FORWARD

parodi ne forward e-mailat

(04.05.2007)

MAUSI

mausi ma i gjall ne bote

(28.06.2007)

GJUHA E SHENJAVE

mesoje gjuhen e shenjave - xix per provime

(29.06.2007)

INTERNET STUDIO

shkruaje kengen tone dhe menjihere ndigjoje

(29.06.2007)

PRESS SPACEBAR

testoje shpejtesin e klikimit te "spacebar"(tipka ma e madhe ne tastatur)

(13.01.2008)

PASTRUES I MONITORIT

xix xix xix sen

(13.01.2008)

SINTI VIRTUAL

nuk ke nevoj me ble sintisajzer - xix

(13.01.2008)

ORA NJERZORE

ora ma humane ne bote per kompjuterin e juaj

(13.02.2008)

PAVARSIA - PARA SHPALLJES

situata ne rruget e Prishtines me 16 shkurt 2008, nje dite para shpalljes pavaresis

(16.02.2008)

KOSOVA REPUBLIKE

situata ne rruget e Prishtines me 17 shkurt 2008 kur Kosova u bo shtet

 

PICASSO

mesoni me vizatu si Pikaso

 

PARKOJE KERIN

ushtroni nji here ketu, mandej hini ne provim

 

LEVIZJA

zbavitje per intelektual dhe zanatli

 

kliko       kliko

 

 

Testo shpejcin tone klikimit!

Clicko nė "Start" maspari, prit deri sa te del ngjyra ne dritare, dhe kliko shpejt "Stop"! Nėse te del "xix" - dije qė je i shpejt.

 

 05/17/2012 Kėta numra, ju tregojin daten, kur ka psu ndrushime heren e fundit, kja faqe.

A pat najqka pėr ty? Qka, spat a? Shko mere mytu, ose shko luaj llotto nė faqen e parė - hajt shpejt kliko, se skom koh.

Counter