home   lojra   magicland   muzik   minirja   zoom   about me   e-mail
 
 

Kėtu mund tė downlodoni video pėr mu dhi tu kesh. Faqja ka psu reduktime t`hatashme se numer i madh vizitorve po downlodojnė dhe po qesin problem serverit. Me nji klikim nė foto downlodimi mundet me ja nis. Kadal dale i qes edhe disa tjera. 
               
 
dhoma 808
 
pse femnat mbesin vet - e vertet - xix
 
pastrust muzikanta
   
               
 
shkolla pėr mu bo gru - xix - duhet mi qel n`Kosovė
 
mikseri allternativ pėr shllag
 
sony - juice
   
               
               
               
  e-mail: xena@xenini.com  <<<<<<<  >>>>>>>
Counter