Info
Si ta downlodoni kėngėn, dėgjoni, dhe fshijeni, se s`ka kuptim prej autorėve dhe produkcioneve. Unė e kam lejen, por tė shoferit. Autorėve ju kėrkoj falje, por jam tu i qit ka njė ose dy kėngė, mė shumė si reklamė tyre, e jo me ju bo dėme materiale. Nėse ju pengon, mė shkruani, dhe kėnga ka me qen e fshine prej sajtit.
 

 Info

  Po startoj me kėngė tė rokut Kosovar, viteve 80-ta, mileniumit tė kaluar.
Pėr me dėgju kėtė muzikė, duhet mi pas kompjuterin. Me e ruajt kangen ne kompjuter, shkoni me maus mbi emrin e kanges, mandej me te djathten futjani "Save Target As...", ju qelet dritarja ku po doni te ruani kangen dhe tufjani ne fund "save"

 Orjentimi
 shtabi
 video
 magicland
 lojra
 montazhat
 tenis
 about me

 

 

Xenini e ka siguru lejen, dhe po i falenderon "Etno Engjujt" pėr lejimin e qitjes dy kangeve tyre nė sajt, cilet shum prej juve i keni lypė:

Jovo

Baki i t`pestit kat

Exkluzive nė xenini, grupi Nightracks dhe kėnga - PRC ERA         xix sen, besoni.

   


 Nėse doni muzikė, mundeni me i vizitu edhe CD shopat, garant keni me gjet ēka po lypni. M`falni aa???????

1. 403 - Shoku profesor                             

2. Selekcioni 039 - Nuk i dua ret                   

3. MAK - Moj e mira tė pojata                    

4. Ilirėt - Hesht                                           

5. Fisnikėt - Zotria juaj                               

6. Telex - Ta gjen mami njė sheik                

7. Menkis - Zanės                                       

8. Money F`1 - Vash pa ndjenja                      

9. Sabri Fejzullahu - Pranvera nė Prishtinė     

10. Muharrem Qena - Kaqurelja                       

11. Ne nje are - O mor djal, djal i ri, a            

12. Selekcioni 039 - E shtune mbrėma           

13. MAK - S` pari kur tė pash                        

14. Madona & Britni                   jo

15. West Side Family - Qike, qike               

16. West Side Family - Tirona                  

17. Arta - Mos rej                                   

18. WNC - Qka kam pas                        

19. WNC - Dora                                   

20. Tingulli 3 - Kishe une bukuroshe         

21. Ritmi rruges - Ushtari rruges              

22. Babillon - Diku pran shtepis ime           

23. Fillim`1 - Koha shkon                        

24. Gerard Le Norman - Po bjen bora( frangjisht)      jo

25. Gjurmet - Hero i qytetit pa lum              

26. Gjurmet - Mendoja cdo gje merr fund pa ty          

27. Ricky Martin/Pavarotti - Mamma        jo                ta provojim s`pari, me doza te vogla

28. Mariah Carey/Pavarotti - Hero              jo        provoje ndoshta tė pelqen

29. DOWNTOWN - Treni i fundit              jo

30. DOWNTOWN - Amfiteatri         jo         unė e bleva dhe po vlejke

31. Kylie Minog & Nick Cave       jo

32. Deep Purple - Soldier of fortune     jo

33. Armend Rexhepagiqi - Dashurin ku e kam         

34. Armend Rexhepagiqi - Ti nuk me meriton       

35. INORGA - Afrimi                 demo versioni exkluzivisht vetem kėtu

36. Tingulli 3 - Llokum me ara          

37. Scanderbeg blue - Ave Maria, rap for Kosova       

38. NR - Afrim roboti                                              

39. Rebel a.k.a. UniKKatil - Mos shaj mas shpine  

        

40. Rebel a.k.a. UniKKatil - Mos t`vjen inati                

41. Cute Babulja - Kolateralisht                      

42. Teast 2 - Vo                         

43. Rebel a.k.a. UniKKatil - Vdekjen e sfidoj            

44. Demo verzion - nuk ju di emrin (kush e din, ne te me lajmron)     jo

45. Votra - Kur tė kam pranė                    (10.05.2004)

46. NRG - Qike per dreq                           (11.05.2004)

47. Teuta Selimi - Qka po dojmė              (11.05.2004)

48. Faraoni G - Hanife                            (11.05.2004)

49. Da Ligs - Kasetofoni jem                     (13.05.2004)

50. Produkt 28 - Trokas                            (15.05.2004)

51. Vjollca Robelli - Ajo                           (18.05.2004)

52. Marigona - Nėse do t`mė afrohesh      (18.05.2004)

53. Da Ligs - Sirenat                                (19.05.2004)

54. BaLeeFuGaA feat.LuricalSon, White OG, Starrman - Fire in the Hole N4CS(25.08.04)

55. BaLeeFuGaA feat Night Tracks & White OG - 11441 (26.08.2004)

56. Vajzat e mbara - ndalune ner 18 vjet (kėnga o shum, shum, shum e pisavt)

57. SANSARA - Ka kohė qė mė duhesh ti                      (29.08.2004)

58. Etno Engjujt - United States of Albania                       (14.09.2004)

59. Blero - Kthehu Ti feat. Memli                (16.09.2004)

60. Night Tracks - Top 3 Thugs - New version            jo               (16.09.2004)

61. Mad Lion feat Arta Bajrami - Shpresa                                   (16.09.2004)

62. Don Arbas - 25 dollar                                                          (18.09.2004)

63. Hija e jetės - Rruga e mbarė                                               (18.09.2004)

64. Hija e jetės - U pėrzi leshi                                                  (18.09.2004)

65. The hithat - Kuleta                                                          (21.09.2004)

66. The hithat - Sikur Italijan                                                   (21.09.2004)

67. Tingulli 3 - Unė jam bal 3D                                               (18.10.2004)

68. Hija e jetės - O sa lezet                                                   (23.10.2004)

69. Klajdi Musabelliu - Unė provimin e kalova                                (28.10.2004)

70. 7 me 7 - Qielli                                                                    (17.11.2004)

71. B.B.Poqi - Kthehu                                           (23.11.2004)

72. NR - Rapitishtizem                                      (24.11.2004)

73. Aurora - Larg je ti                                   

74. Zanzi Band - Katunar bluzz                           (04.12.2004)

75. 02 - Hajde ti me mu                                    (20.12.2004)

76. Big Mama - Unė jam ligjė pėr ty                    (20.12.2004)

77. Marigona & Anjeza Shahini - Mes nesh                     (04.01.2005)

78. Eliza Hoxha - Pendimi                                             (04.01.2005)

79. NRG band - Ama                                                     (04.01.2005)

80. Julka - Amin                                                           (04.01.2005)

81. Festivali RTSH - Flakaresha                                     (04.01.2005)

82. Albanian Fucking Techno  - njoni e dėrgoj             jo   (05.01.2005)

83. Rebel a.k.a. UniKKatil - Qendro                               (o2.02.2005)

84. Eda Zari - Venus                                                    (02.02.2005)

85. Ritmi i rruges - Kush ka faj                                     (02.02.2005)

86. Playaz - Qikė e shpis                                             (17.02.2005)

87. Xuxi, Eliza, Getto - Pėrqafom                                 (17.02.2005)

88. Oda - Tre Gjermant e trash                                   (21.02.2005)

89. Skillz - Veten e testoj                                           (28.02.2005)

90. Jeriho - Tomlin e nanes                                        (22.03.2005)

91. Alketa & "spo di kush" - Merrme tė fundit natė      jo  (29.03.2005)

92. Jehona Sopi & 02 - Tash dhe pėrsėri                      (29.03.2005)

93. Alban Skenderaj - Vetem ti                                   (02.05.2005)

94. Rebelat tu ja q* nanen                      ner 15 vjet mos e downlodoni se ka shum t`q***

95. Infinit - U dridh mali                            jo

96. DJ Blunt - KOS -  Hey                                 ka me ble ne CD shop

97. Etno Engjujt - Haje ni banane                     ka dalė CD-ja e re

98. Armend Rexhepagiqi - Shkel                       1 euro kushton CD-ja

99. Etno Engjujt - Albanian feat Lyrical Son & Dj Blunt       Cd-ja i ka 20 sene - ja vlen mi ble

100. Black Eagles - Ku po t`dhem?                  jo   ka dalė CD-ja - bleni

101. Asgjė Sikur Dielli - Ku ka mė mirė            ka dalė CD-ja - ka shumė sene, ja vlen mi ble

102. K-OS - Kur Pi                                  

103. Stupcat - Robt ti q**sha           parodi n`texte disa grupeve (mos e ndigjoni me prinderit)

104. Rebel a.k.a Unikkatil - Pse po m`shtin              (grupi ma i downlodum n`xenini)(849 Kb)

104. J2L - Republika Autonome e Gjakoves                    vlen mi pas ēdo Gjakovarė (4.7Mb)  

105. 039 - Hymni          e fshine pas intervenimit           si ma nelt vėtem pėr Pejonė (4.9Mb)

106. Golc feat Qerimche - Fiqa                                                                       (3.2Mb)

107. Jehona Sopi & Adelina Thaqi - Mė do mua                         

108. Viagra & Mc Mimo - Na jemi                 

109. J2L & Lony D - Fenomenal                    

110. Nora Istrefi - Taxi                               

111. Ethnically Plugged - Po vijnė krushqit                

112. Arta Bajrami - 100 Gradė Celzius                    

113. Bijelo Dugme - Kosovare                               

114. DJ Blunt - Unstoppable                                                           (30 tetor 2005)

115. 2 po 2 - S`ka pėrfundim                          

116. Vesa Luma & Benet Kaqi - Bija e dikujt                

117. Aurora Susuri - Faton Macula - Shtatėmbėdhjetė si kam                     

118. Aurora - Le le kaēurele                            nga Kėnga Magjike - ka dalė CD-ja

119. T Dog - Baba i repit                         

120. Kthjellu - Diqka                                    ka dalė CD-ja, mos prito shko bleje

121. Brothers - N`Vranjefc jetojm

122. Tuna - Testament

123. Lyrical Son feat Etno Engjujt - Club shajze

124. Besart Halimi - Loja "Dashuri"                djali nga Prishtina nė Festivalin e RTSH-s

125. Arberie Hadergjonaj - Loqka jem

126. Dj Blunt, K-OS & Bardool - Hey                    video spot 8.5 Mb i paketun ne winrar

127. Tinguli3NT feat CHILI - Dridhe bothen

128. Sprey - Si ēdo femėn

129. WNC - Kthizat n`ledinė

130. Jericho - Kur do tė pushoje kjo kėngė

131. Dominoz - N`telefon

132. Anxhela Peristeri & Big Man - Sonte dridhuni

133. 2 po 2 feat Tingulli 3-nt - Prishtinali jom

134. Farefisi

135. Mc Kresha & Blero - Mshele gojen

136. TNT - Ata sy                          

137. Gangsteri

138. Pamon - Ato thojnė

139. Gili - Me kast (mjeshter i maqinave)                                          parodi

140. Real 1 - shkune

141. Alban Makolli - Thats it

142. Jehona-Vesa-Teuta-Tuna - Kur pėrcolla ylberin                    ka dal CD-ja me Kohen Ditore

143. Genc Prelvukaj & ekipa e emisionit "Prall me tupan"

144. Troja - Jena na

145. Tuna & Jonida Maliqi - Forca e femres

146. Sa qenin e fshtir

147. T.S. feat T-Dogg, Genci - Dridhu

148. FugaA - T`djegi                                                        CD-ja ka dalė n`shitje - xix

149. Gre3n & Kushtrim Hoxha - Pa lidhje                        spoti dhe kėnga - xix

150. Vesa Luma - Jemi dhe s`jemi

151. Gjyksi - Shkupi

152. Rona, Bimi - A ka arsye

153. Tingulli3nt feat Stine - Little Mommy    ka dale CD-ja (kliko ne baner posht nese nuk ke pare)

154. Don Arbas feat Arta Bajrami - Dėshirė pa mėshire  CD-ja ka dalė keto ditė (rreme kredin posht)

155. Presioni - Me meze e raki

156. Faraoni G - O moj pavarėsi

157. Shkupi Flow - Shkupi represent

158. Tingulli3nt feat Elvana Gjata - Tė 2             kesh i detyruar ta qes, se ma keni tupit tu e lyp

159. Unikkatilat - ne stilin e vet - e re

160. Armend Rexhepagiqi - Qaforja

161. Yllka Kuqi - Ofendimi

162. Gold AG, DJ Bussulla, Toni G - Hej zemer

163. Toni G, Taste 2 - Tripin ma ke idh...

164. Dr.Flow, Dinamit, Dr.Fuck - Jam lodh

165. CyaNide ft. UniKKatil - Mos t`kisha njoft                             ka dale CD-ja - xix sen

166. BANKROT - Mė le vetėm si kajranfil                   ekskluzivisht vetem nė xenini - rroku i viteve 80

167. BANKROT - Rabini                                                para 20 vite

168. Hip hop soldiers - Jump

169. UniKKatil feat jeton & Presioni - Prishtinali                   nga bleje CD-n se u hargjit (18 kangė)

170. Rikthimi & Big Man & Blerina - Albanians in the club

171. West Side Family - Krahet e tua do jem

172. Eneida Tarifa - Reth zjarit tend

173. Gold Ages - Fucking estrada

175. Antiiiiiii Bal

176. Misterioz feat Enver Petrovci - Profesion

177. Baba Trodon feat Guardian - Kush jemi na

178. Eki Nox feat.dj Blunt K-os - Skillz - Da Ligs - Wolf - Mee-key - NR - Duk - Singullar - 10she

179. Chipsi feat Halili & Blero - Ama buzen

180. Tornados - Lidhje e re                                  ka dale CD-ja, mundesh me e ble per 3 euro

181. Mirsa Kerēeli feat Lyrical Son - Punė e madhe

182. Etno Engjujt - Shoqen bombė

183. Tingulli3nt - Po shihet ashiqare

184. Fugaa - S`ka mu nal                                      xix video spoti

185. ART ON feat Fitore Gjonbalaj - Prej 7 deri n`7

186. D.u.d.A feat Zeero Man - Aty ku jane 2G

187. Moony feat D.u.d.A - Narkomani                         texti xix - dėgjojeni me vemendje

188. Singullar & Migi - Anarki

189. Presioni - E premte

190. Babushi - I-zi                                              ka dal CD-ja

191. NR - Sosht rap

192. Kamikaza - T - U kall

193. J2L - Ndjejem Thell

194. Acidi - Gjakove

195. MrSafet ft TiZi - Special per inatgji

196. Hip Hop Soldier - Unė ta kalli

197. Etno Engjujt feat Don Arbas - Se-ks

198. G-Rule feat Chika - Me na thy

199. Mad Lion - Teta Ajshe

200. Mad Lion feat Shpat Kasapi - Leyla

201. TINGULLI3nt ft. SKILLZ - A e din se

202. Don Arbas ft Don Pizhi - Dons

203. DUDA ft. FAT IZI - Nano

204. Unikatil - I gatshėm pėr pasoja

205. Gold Ages - Furragji

206. J2L & Flokshat - Bote e ftoht

207. DA GHOST & K-MASTER feat  Tingulli3nt - Drog pėr vesh                  ka dal CD-ja(32 kange)

208. DA GHOST & K-MASTER - Pa kufi

209. Gjira ft Rexa Dredha - Faleminderit

210. Eliza Hoxha - Per ata qe s`janė

211. NR ft Pancho & Liki  - Vedati i stupcave tu repovat

212. Mirsa Kerqeli feat Anakonda - S`rrihet

213. Votra - prej albumit te ri

214. Tuna - Hajde

215. 2Boys - Buz me buz

216. Cyclone ft. Spectah & Diff - Prano ket sen

217. DAI (Eki Nox) - Vallja e Shqipeve

218. Speya ft. Mad Lion - Mos m`thuj

219. Genta dhe Geti

220. Singullar Kodoshi feat Gjikla - Nelt                                                 doli ne shitje CD-ja

221. Skillz - Ahh.....femnat                                                                   ka dal CD-ja ne shitje

222. Real 1 feat. Lyrical Son - Pėr pak                                                   doli ne shitje albumi

223. Etno Engjujt feat KOS - Lyrical Son & Besnik Qaka - All night          ngutu se doli ne shitje albumi

224. Don Pizhi - Cirkus parada

225. Don Pizhi - Nėse nuk ka pare                                                      ka dale CD-ja ne shitje

226. Elvana Gjata - Mames

227. Tuna - Bileta

228. NR - Qaq fell

229. Adrian Gaxha - Me mungon

230. Alban Skenderaj - Eklips

231. AVI "AIDA" - Dielli e rinia                                                        roku viteve "80"

232. AVI "TONIK" - Dy buze                                                            roku viteve "80"

233. AVI "TONIK" - Vashat                                                              roku viteve "80"

234. EDMOND ISLAMI - Do t`me keshe                                             roku viteve "80"

235. ELONIDA - Perendesha                                                             roku viteve "80"

236. Danger ft Ab MC - Sonte jemi bashke

237. The Gnius feat Illegalz - Cho dor                                       prej Tetoves direkt ketu

238. NR - Ngom qka po te thom o`                                               une e bleva CD-n

239. BeatHovens

240. Eresira e jetes - Ilaq per femra

241. YLLI - Send i gjalle

242. Troja - Nuk po muj mo

243. Lidhja e Pejes - Durt nelt

244. Gjikla - Juda

245. Zinxhirt - U kon n`plan

246. Labanda - Fjalt um majn gjall

247. VZ - Per Pavarsi

248. Rebel a.k.a Unikkatil ft N.A.G. B52 Cyanide - Kur i ki ment tjeter kah

249. Agron Berisha - Ty te don Shqiptari                       roku viteve "80"

250. TNT - Moj bjondine                                                            roku viteve "80"

251. TNT - Loqka                                                                         roku viteve "80"

252. AVI "TONIK" - Mjegulla                                                         roku viteve "80"

253. MAK - Ne livadh te jetes tre gota i gjeta                                 roku viteve "80"

254. Elita 5 - Ēmendem

255. Monny ft D.u.d.a dhe Zeero man - Loja

256. Nakladen - Burgu ma i madh

257. Flori & Luar - Gjithmone

258. Genta - Ai nuk me do

259. Bloody Foreigners ft Genc Salihu - Shabani

260. Mk4, Exploziv - Gruja e fshtir

261. J2L, ACIDI - Chillout

262. Guardian feat McCafu - Jeta

263. Flaka Krelani - Zhurma

264. Black Eagle - Gezuar pavaresin

265. Rezarta Shkurta - Matura

266. Haliband - Hajt se bohet mire

267. Vizionet - Vetem nje nate                                                       roku i viteve "80"

268. Vizionet - Mes endrres dhe te vertetes                                     roku i viteve "80

269. Aurrela Gaqe - Hape veten  

270. Anjeza Shahini - Nxensja me e mire

271. Soni & Flori - Fluturimi 3470

271. Besa - Pa yllin tend

272. Julka - Blla blla blla

273. Rebel a.k.a Unikkatil - Kanuni i katilit                                            ka dal CD-ja e re

274. Mendi feat Tonny White - Viti i Ri

275. 2 PO 2 - Qu kceni

276. Vesa Luma feat Genci - Ex Relax

277. Scorpio feta Kiameti - A pe kallum

278. Doruntina Disha & Flaka Krelani - Jeta kerkon dashuri

279. Blero & Leonora Polloska - Crazy

280. TOP MEDIA - Rrisim jetėn tonė

281. DaNgeR ft AB-MC & BuJaa & FaTi - BoUnCe

282. Dimenzioni i Katert - Repriza

283. Crunk Boys - Bejbi

284. Albinas Band - Poezi

285. VENDI IM

286. Vagabondi & Hysni Zela - Kosova e Pavarur

287. ASI - Amanet per dostat

288. West Clan Records - Rapit ja qes flaken

289. West Clan Records - Stjuardeska

290. Vesa Luma - Edhe per mua do te kete nje

291. The Dark Side ft Rona Nishliu, Bimbimma - Mungesa jote

292. The Dark Side - Beti

293. Black Eagle - Tu e thy

294. INORGA - E ngojme Afrimin                                      verzioni i plot

295. Flaka Krelani - Do te boj me rock

296. Teuta Kurti - Si mbreteresh

297. Besa - Engjejt vrasin njelloj

298. KOS ft. Nora Istrefi - Mos fol

299. Ēiljeta - Dorheqja

300. Presioni - Burgu s`eshte per mua

301. Vitmar Basha - Dy yje

302. DIADEMA - Jakup Ferri                                                              xix

303. Tingulli Trent - Kalle sonte                                      ka dale CD-ja e re

304. Tingulli Trent - Jom i shtrejt                                    ka dale CD-ja e re

305. Rebel a.k.a Unikkatil - Kile kile

306. Skillz feat. Tuna - Njo

307. RBS - Nėse mendon

308. Baba Trodon, Guardian feat Ower Dozz Ballota - Hajde knej

309. Mirsa feat Gentz - Buzen mbi buze

310. G-Fighter - Kan qef

311. K-Master feat Mc Kresha, Tc Snupa - Tavnik Infinit

312. Fugaa feat Bubulina - Electro                                     ka dale CD-ja e re

313. DJ Blunt - Go DJ                                                        ka dale CD-ja e re

314. Acidi feat Gift Girl - M`zuni perfuni                             se shpejti albumi i ri

315. Lyrical Son - Po pritoj                                            ka dale CD-ja e re

316. Bojken Lako - Asgje e larget                          me vones te madhe, por ja vlen

317. West Side Family & Aurela Gaqe - Jehone

318. Kejsi Tola & Flaka Krelani - Me merr ne enderr

319. Faraoni G - Ta fu

320. Erozioni - Nuk dua ta di

321. Troja - Amaneti i "Clown"-it                 ka dale CD-ja e re - fantastike

322. Besart Halimi - Ėndrrat

323. Tuna ft Vig Popa - E boj nxet

324. Andos ft Xuxi - Free spirit

325. Skills - VIP                                                    ka dale CD-ja e re

326. Evin Thana - Lutjet

327. Kontrast & Besart Halimi - Emrin ma trego

328. Elvana Gjata - Turn you on

329. Dafina Zeqiri - Amazing girl

330. Capital T - Ku jone paret

331. Kastro Zizo - I penduar

332. TNT - Po me thua

333. Kaos - Ni Prishtine qe funksionon

334. Orlinda Huta - Une e di

335. Asgje sikur dielli - Ma leht pa dhimbje

336. Garazhat e Bardha feat Blerina Kastrati - Vertet

337. Unikatil ft Prishtina - Eja eja

338. Kthjellu feat Flori - S`te fal

339. TDS ft Skillz - Si manekene

340. Dr.Mic TDS - The bomb

341. KAOS - Ti po don me kcy

342. Flaka Krelani - Enderra

343. Troja - Mretnesha kohe

344. Jericho - Shtojzovallja e vogel

345. Elvana Gjata feat Fugaa - Mamani nejen

346. Mc Kresha - Lej flleshat

347. 2po2 feat Tuna & Dafina Zeqiri - Vibe

348. TDS ft. Nora Istrefi - Ka je

349. Bim Bimma - Zani i skamjes

350. Rap'it HIP HOP CRIME BIG MOUTH PROD 0

351. Bloody Foreigners - Oj vashe e bukur                              bend shqiptare nga Londra 09/2010

352. Bloody Foreigners - Bananja                             bend shqiptare nga Londra 09/2010

353. Bloody Foreigners - Po pe merr bre                         bend shqiptare nga Londra 09/2010

354. Garazhat e bardha ft Mc Kresha - Cha kisha ngjyros

355. Besart Halimi - Nuk eshte vone                                                      11/2010

356. Zig Zag Orchestra - I dehur jam

357. Zig Zag Orchestra - Jorgjica

358. Genta Ismajli & DJ Dalool - Guximi

359. Nora Ft Mc Kresha - As ni zo

360. KAOS - I Like it

361. TDS - Dea

362. Lyrical Son ft. Mc Kresha - Pa mu              (tetor 2011)

363. Besart Halimi - Kaqurrelja

  

lulija nė msn - kėnga, parodi pėr mesenger - xix

Kėnga e parė nė sajtin xenini kliko (qvar texti, qvar muzike, me u kall k`ejt)(kanga ėshtė vullgare KUJDES)

sheqibja - poezi pėr Nobelin (e ka harru Shefketin e poshtra)

shilibareaa - pi Tetove n`Gjermani (ma zi se n`filma Indian)

yesterday - hit kėnga e Bitellsave perpunume si turqisht (mundet me ju prish disponimin)

Kėnga e BACKSTREET BOYSAVE (pak e adaptune), e punume nė Flash - kliko kėtu (ske mi ra pishman)

Nėse doni hiphop taman shqip, jo komercijalizem - klikoni kėtu (e vjetra)

Nėse doni hiphop taman shqip, jo komercijalizem - klikoni kėtu (e rea)

Propozimet e juaja, qka dhe qysh, dėrgoni me postierin elektronik nė xena@xenini.com, e unė mandej e kqyri qka bojė. Te ke fundit, bojė qka du, a ėshtė sajti jem.

Pėr kėto kangė, "fajin" e kan edhe Remi, Besarti, FuGaA dhe Besar Gojani cilet i falenderoj.

MUZIKA
Grupi ose muzicienti qe ju pelqen mė sė shumti....

UniKKatil
Tingulli3nt
Troja
TNT
Blero
Jericho
WNC
DJ Blunt
KOS
Etno Engjujt
Kthjellu
Aurora
Xuxi
Asgjė sikur dielli
Armend Rexhepagiqi
Alban Skenderaj
NRG band
Marigona
NR
The Hithat
Lindja
Bankrot
Minatori
Gjurmet
Menkis
Telex
Selekcioni 039
Cute Babula
Sansara
Hija e jetes
BaLeeFuGaA
Arta Bajrami
Tuna
CyaNide
Nora Istrefi
MAK
Elita 5

 


vijat i bashkoj  xenini

Counter