www.xenini.com
spektakli mulltimedijal, e nuk ėshtė ne RTV 21, por vetėm nė xenini

Ndoshta e keni vrejt, qe mungon texti.  

Kėtu gjinden disa fotografi qė i keni montu ju, diqka pak unė dhe tjerat jan prej botes internetit.

Punim i "aa"-s.

Vakcina kunder qvar do lloj gripi.

E punuar nga landilandiland

Vuk Jeremici si Milosevici

 

 

Punim i Luanit

Punim i Luanit

    

   

 

           

                   Qysh e kan gjet Amerikant Sadamin              

                      

                                                               Ma thej tu rrėzit!

Protestat nė Ljubljan, reth ndertimit xhamis.

Momentalisht ėshtė kėshtu.

     

                                                    Edukimi Lindorė     

  

                                                 Edukimi pėrendimorė         

                     ka hala                 

Home |video | minoritetėt |vicat | magicland | lojrat | prishtina | e-mail

Mariah Carey nė Papillon

Dashnija ska kufi

Perdoreni Gilette

Nuk ndahet Mitrovica

Pasi qe u kthy prej plazhes

E nxone:komandant xenini

Ku meten Vllaznimi dhe Bashkimi

Krimet shkatrojnė tė ardhmen tonė

Institucioni ma i ri

Bukurit natyrore tė Kosoves

Norton antivirus

Cool b`e njeri

Farmerkat fallc

klikoni nė foto pėr zgjerim

                                                                                         design by xenini
Counter