Mos ju tregoni tjerve, nisjani menjiher!

              www.xenini.com

faqen e mirmbajin expertat e Agjencionit Mirėbesimit, cilėt u japin kėshilla per investime tė juaja

Momentalisht, bizniset ma profitabile, prodhuese, fitim(jo Domi)prurėse.

Nese keni para, QELENI:

1.INTERNET CAFFE

2. CD SHOP

3. BUTIK me mall, qe ska kurkush

4. BARNATORE afer ambullantave

5. KAFIQ

6. RESTORAN

7. SENDVIQ BAR

8. DOGAN PRIVATE

9. UDHėKRYQ PRIVAT (vetem pėr anėtaret e Sherbimit Policor)

10. GJITHQKA 1Euro

11. ORDINANC (nėse jeni anėtar te shoqatės doktorave)

12. BUREKTOREN BOSNA IV

13. CAR WASH (lajim kere me uj te paster)

14. MINIMARKET (dhe mani Argeta)

15. HOTEL

16. TAXI