www.xenini.com

 

[ home] - [ video ] - [ lojra ] - [ vicatė ] - [ magicland ] - [ about me ] - [muzikė] - [zoom] - [ minirja ] - [ e-mail ] - [arkiva]

 

  - Kur u ktheva n`Kosovė, e kuptova qė nostalgjia ishte zgjedhja ma e mirė.

- Ma kanė instalu kablloviken te shpia, po nuk po ma rrok programin e qeveris.   

- E kisha nis edhe unė naj biznis, po mu m`kapin menjiher.

 

 - ZOTI I RUAN SHQIPTARET - por pėr experimente.

- NJERZ, BLENI TOKĖ, SE NUK PRODHOHET MO!

- I kam gati 40 vjet, dhe s`kam femen. Nuk po mė len gruja!

- Zemrėn e kam n`Kosovė, kryt e kam qu n`vend ma tė sigurt.

    

- Nėse doni me lonė femnen, lejeni te unė.

- Shumė femra po kanė qejf, me flejt me mu, po mu s`po m`merr gjumi!

- Spo di, ēka je ka pėrdor pėr me qen kaq gllup, por e di, qė po funksionon super.

Mos qelni dritare(windowsa) tjera, se po ju rrok promaja!

- Nėse jeni krejt ditėn aktiv si bleta, punoni si kali, e nė mramje jeni lodhshėm si qeni. Konsultohuni me veterinarin, ekziston mundėsia qė jeni magar.

  - Unė s`po tutna me fluturu me aeroplan, po tutna me u rrxu.

- Populli me tri fe, shumė letė e gjen edhe najė Zot

- Virgjine nuk bohesh, po mbetesh

- N`shoqni hina i menēėm, por dola gllup.

- Edhe unė kam qen n`mal -- me pre dru.

- Fallcat nuk kanė faj, origjinali ja ka nis i pari.

- Edhe Llesi u kthy te shtėpia – e ti, ēka po pret?

- Kurrė nuk i kam njek femrat. Unė i pritsha me kalu.

I ndėrrova 4 shtete, pa livrit prej Prishtines.

Banesa ime e ka izolimin - por ne shitore.

HARTA WEB SAJTIT

 

     
  barcoletat lexo dhe kqyr deri n`fund, mandej me shigjet djathtas  

 

video qesharake  inqizime, mu dhi, mu pshur, mu mek, me dek tu kesh

last update 21.01.2008

RISI

magicland 110 prishja ftyrave, teste(a i dallon travestitat, a i dallon sillikonet), prezentime, zajebancija, horoskopa, etj.

last update:

15.05.2008

lojra 165 lojra

last update:

24.03.2008

Klubi tenisit "DIELLIX" fotografit nga turneut, Wimbledonit etj.

Turneu  DIELLI 2004, 2005, 2006, 2007

LAJME TAZE

 

reth webit njoftimi mes neve dhe libri vizitorėve

letra e re nga unė

RISI

muzika reth 300 kėngė

last update

15.05.2008

TEMA INTERESANTE

politika manjakat pėr politikė FORUM

snownjeri sezona 2006/2007/2008 njerzit t`kallt pėr borė

foto nga BREZOVICA

REKLAMIMI

ēmimorja reklamimit me ju pa bota
anketat 30 anketa te ndryshme
arkiva shum sene te vjetra qe kan egzistu ne sajt e qe nuk ju ka bo update moti

Paraqitja deri me 12 Qershor ne ora 18

Postune: 10.06.2008.

 

Mė e mira burrė.

Postune: 09.06.2008.

 

Kermabo dhe Feith antaret e rinj te Vetevendosjes.

EULEX-i nuk po mundet me vendos per vetvehten, e po vendos per neve.

Femrat jane si vena, sa ma te vjetra, aq ma shum duken si bure.

Ja hapa zemren, por ajo nuk pat kuptim per problemet e mia kardiollogjike.

Nese te mashtron femra me shokun ma te ngusht, mos u nervozo, se aj nuk oshte shoku yt ma i ngusht.

Sa i pat ndreq pun`t, e nxunen me 20 kille.

Nuk oshte e vertet qe njerez te pushtetit kan qen mbrapa grupeve kriminale. Ata kane qen perpara.

Politika oshte kurv, edhe ato e keqe.

Si i vogel jam tut prej territ. Tash po tutna edhe ma shum.

Po meson qika te shpija: Babi, babi a e di ku jane Alpet? Nuk e di qika jeme, vete mamin, se ajo ka fshi sot neper shpi.

 

Postune: 25.05.2008.

 

                         COMING SOON    fotoja origjinale ketu

REKLAMA

Postune: 23.05.2008.

 

   kliko ketu me shku te origjinali

REKLAMA

Postune: 20.05.2008.

 

Idioti  -  eshte liber i Dostojevskit.

Ne Kosove po ndalet rryma, e ne Serbi po jetojne n`terr.

Amerikanet e kane let, kur dajte dhe tezet ju jetojne ne Amerike.

Njani prej partnerave ne koalicion jane hajna, por pa ta, qeveria nuk mundet me funksionu.

Po dal me studiju veterinen, se keta t`mite jan qart.

REKLAMA

Postune: 15.05.2008.

 

Ne foto, njani prej shum zyrtareve te lart te ICO-s, EULEX-it, UNMIK-ut dhe shum misioneve tjera qe do te vijin ne Kosove.

Ministri nuk e ka fitu pasurin tu u marr me politik, po me krim.

Librin e marxizmit e kisha ndru me kapital.

Kam udhetu shum dhe kam kalu shum femna.

Perpara prej shpis kan ik femija, tash po ikin baba, nana....

Teshat nuk e bojne njeriun, po etiketa.

Kur pacientat jane ne pushtet, populli oshte ne karanten.

Ne labirint, na e kena gjet hymjen.

Perveq zotit, na ju besojme edhe premtimeve.

Postune: 09.05.2008.

 

Nuk ka lidhje, nese nuk oshte interesi nacional, interesi i dikujt oshte garant.

Kur duhet me kry pune me naj institucion, nuk pyes sa kushton, ata po m`tregojne vet.

Tryeza Suedeze - njerzit reth tavolines. Tryeza Srbe - "pevaqica" n`tavolin.

Mos zgjidhja vrasjeve politike ne Kosove, tregon qart, se policia jone, nuk miret me politike.

Une gjeth votoj me gishtin e mesem, qe me dite menjihere edhe qka mendoj.

Postune: 28.04.2008.

 

Viziten e kryetarit te Serbis, si zgjedhet e Serbis, Kosovaret nuk do ti ndigjojne, nuk do ti shohin e as ti komentojne.

Po e boje propozimin per hymnin e Kosoves: 1 minut heshtje.

FORUMI POLITIKA - kliko ne baner

Postune: 28.04.2008.

 

Vizita e ardhshme Kosoves prej anes Boris Tadicit, ka me u duk si ne foto.

NUK KE ĒKA BONE KREJT DITEN ?  BLEJE KET LIBER DHE MOS E LE PA E LEXU - XIX

Postune: 26.04.2008.

 

Foto montazha me tematiken e Unionit me daten 24.02.2006 - kliko ketu

Foto montazha, ku Unioni e ka nji kat me shume - kliko ketu

Fotoja e Unionit origjinal - kliko ketu

Postune: 20.04.2008.

 

Interneti u bo si drog, vetem ne vend marihuanes, hashishit, heroines, llojet jane: messenger, yahoo, youtube, google, livescore, hi5......

Per me instalu demokracine ne Kosove, dikush duhet me kliku "next".

Deri sa nuk e provoj mishin e luanit, per mu, kingji oshte mbret i kafsheve.

E kisha qel nji bastore, qe me hup shiptart.

 

Postune: 10.04.2008.

 

Nuk oshte e vertet qe vetem shqiptaret jane pshtjellana. Krejt bota po e pshtjellke.

Femrat dyftyrshe, hargjojne dy here ma shum pare per shmink.

Postune: 06.04.2008.

 

Muri, ne rastin e Mitrovices oshte ura ose nese ju bjen ma let, ura ne rastin e Mitrovices perdoret si muri.

 

 

Mos u nxeni, vetėm lujta pak me shqiponjėn! Nėse klikoni nė flamur, mundeni me downlodu Himnin Kombėtarė!

 gabimet gjuhėsore pėrmirėsoni vet

 Pėr te gjitha, a po ju pėlqen, a spo ju pėlqen, shkruani nė e-mail(kliko, dhe nisja me shkrujt)

e-mail: xena@xenini.com

design by by by by by by by xenini

Counter

        faqja tjeter