home   lojra   magicland   muzik   minirja   zoom   about me   e-mail
 
 

Kėtu mund tė downlodoni video pėr mu dhi tu kesh. Faqja ka psu reduktime t`hatashme se numer i madh vizitorve po downlodojnė dhe po qesin problem serverit. Me nji klikim nė foto downlodimi mundet me ja nis, ose klikoni me djathten mbi foto dhe mandej "save target as"..... 
               
 
AXE - reklama xix
 
mos u maltreto, bleje    lap-topin
 
kur je i trash, nuk te besojnė - xix
   
               
 
reklam e qipsit - xix
 
diēka si orbitreku - reklam
 
reklam teknikisht e mirė
   
               
               
               
  e-mail: xena@xenini.com <<<<<<< >>>>>>>
Counter