Categories
Uncategorized

Tadici tu e mbajt Zapateron pas vendimit te GJND-s.

Krejt ata, qe e dojne Serbine, jane te pafat ne dashuri.

Definitivisht, kryeminister duhet me zgjedh ndonje bulash, qe i kqyre edhe bothet tona e jo vetem t`veten.

T`menqmit kane shku nga Kosova, kane mbet vetem votuesit.

Categories
Uncategorized

Vuk Jeremici tu u mundu me ndreq diçka, çka nuk ndreqet.

Lideret e shoqeris civile, duhet vetem me i ndrru vendet  me udheheqesit e tifozeve. I kishim fitu tribunat e qeta dhe protestat e nxehta.

Cigarja shkon pas sexit. Cigaret po i ndalojne, ishalla e ndalojne edhe sexin ndaj popullates Kosovare.