Kliko dhe mė maus mbaje katrorin e kuq.
  Mundohu me leviz me katrorin e kuq qashtut qė me ju ik katrorve blu dhe nuk guxon me i prek skajet.
  Nėse ju ik 18 sekonda - dergoma njė e-mail e unė kam pėr detyr me tė thonė BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO!