Categories
Uncategorized

Oferte verore nga bankat tona:Merre kredi per dasem. Nese ju lene gruja, na keni neve.

Tipi tu punu me nje kompani dhe nje dite shkon te drejtori me u anku: Drejtor, kam nevoje per disa dite pushimi.
“Pse?”
“Kam probleme familjare” – tipi si dhimbshem po e thot.
“Pse, cka ka ndodh?” – drejtori i brengosur.
“Kam mu martu!”

 

Qysh i ke femijet ???
– Mire bre. Njeni e ka kry per mesues, tjeteri per mjek, qika eshte juriste dhe i vogli eshte hajn.
– Qysh bre me kesi femi te mrrekullushem po e mbane hajnin ne shtepi?
– Jo more, ai neve na mbane, se tjeret jane papune.

Categories
Uncategorized

Po e pyesin Prishtinalin: Prej kur nuk flet me kojshit? Prej se kane ardhe!

Qysh nuk ka pas tregti me organe ne Kosove? Po ketu gjysma e popullates nuk ka tru.

Kurre vjeshte me te bukur se kete vere nuk ka pase…

Garant mu prish mobili, se konstant po ma qet te njejtin idiot, kur po du me bo selfie.

Me telepilot ne dore, tu mendu se po i ndroj kanalet, ato me ndryshuan mua.